Serwis dla rzetelnych stron internetowych.

Nasz serwis powstał z myślą o najlepszych i tylko sprawdzonych firmach, jakie w świecie zaśmieconego Internetu poszukują właściwej i sprawdzonej reklamy.
slide1 slide2 slide3

Unity stomatologiczne

Wielu stomatologów preferuje taki unit stomatologiczny, który będzie wyglądał niczym kredens z dostawionym do niego fotelem. Oznacza to w praktyce, że wszystko ma swoje miejsce i żadna rzecz nigdy nie znajdzie się w położeniu, do którego stomatolog nie miałby intuicyjnie natychmiastowego dostępu. Jak nietrudno się domyśleć, takie unity stomatologiczne preferują przede wszystkim osoby starszej daty, dla których prostota jest wielka zaletą. W codziennej pracy przyzwyczajenia tego typu często powodują jednak, że tracimy sporo możliwości. Nowoczesne unity stomatologiczne zazwyczaj podążają w dokładnie odwrotnym kierunku i zamiast konkretnych pozycji dla konkretnych elementów, umożliwiają nam nie tylko zmianę ich położenia w określonym zakresie pochylenia, wysunięcia czy odchylenia, ale po prostu umożliwiają nam rekonfigurację całego zestawu ad hoc, czyli w zależności od naszych bieżących potrzeb. Jest to niezwykle wygodne dla stomatologa, ponieważ pozycja pacjenta zapewniająca najlepszą dostępność oświetlenia i najłatwiejsze dojście do pracy dla lekarza nie musi już wcale oznaczać oddalenia się od wykorzystywanych narzędzi i prostowania pozycji za każdym razem, kiedy trzeba po coś sięgnąć lub coś odłożyć.

Strona firmowa: andanmielec.pl

Odsłon: 17650

Przekierowań: 10562

Google PR: n/a

Punktacja: 4

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Słowa kluczowe: unity stomatologiczne, rentgen stomatologiczny, radiowizjografia cyfrowa, radiowizjografia Kodak, radiowizjografia

Komentarze (1)  •  Data dodania 2014-07-08  • 

Komentarze: 1

user

Dobromira (IP: *.*.232.210) napisał:
2015-02-09 21:08:58

Ciekawa oferta na andanmielec.pl.

Dodaj rekomendacje do serwisu